नशालु पदार्थ खुवाएर घरधनीलाई नै लुटपाट
गोरखा, फागुन २०
गोरखामा नशालु पदार्थ खुवाएर घरधनीलाई लुटपाट गर्ने एक समूहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । गएकाे माघ २५, २६ र फागुन ८ गते गाेरखाका विभिन्न ठाउँमा चोरीमा संलग्नलाई कावासोती नगरपालिका ३ काे सङ्गम चोकबाट गोरखा प्रहरीको टोलीले पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा गोरखाको बारपाक घर भइ चितवनको रत्ननगर नगरपालिका ४ बस्ने ४६ वर्षीय प्रकाश गुरुङ, उदयपुरकाे रानीबास गाउँपालिका २ का ५३ वर्षीय अमृत राना, बाराको निजगढ गाउँपालिका ७ का ३८ वर्षीय कृष्ण विक र सुनसरीको इटहरी नगरपालिका ४ का ४५ वर्षीय प्रदीप चौधरी रहेका छन् ।

गएकाे शुक्रबार पक्राउ परेका उनीहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाले सोमबार पत्रकार सम्मेलन गरेर सार्वजनिक गरेको हो ।

चोरीमा संलग्न समूहले माघ २५ गते गोरखा नगरपालिका ५ नाङलेपानीकी भुवानी आचार्यको घरबाछ सुनको रिङ, तिलहरी, मोबाइल र नगद ४० हजार रुपैयाँ लुटेका थिए । यस्तै माघ २६ गते हरमटारीकी सन्तुमाया रम्तेलको रिङ, ढुङ्ग्री र १२ सय रुपैयाँ पनि त्यही समूहले चोरी गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनीहरुले गएकाे फागुन ८ गते शहीद लखन गाउँपालिका ८ नाम्जुङकी जमुना बरामको कानमा लगाउने रिङ दुई थान, तिलहरी दुई थान र सुनको टिका एक थान लुटेका थिए ।

उनीहरुले नशालु पदार्थ मिसाएको पेयपदार्थ खुवाएर लुटपाट गरेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाका एसपी ओमप्रसाद अधिकारीले जानकारी दिनुभयो । पक्राउ परेकालाई डाँका चोरी मुद्दा दर्ता गरी थप अनुसन्धान भइरहेको उहाँको भनाइ छ । 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News