एक लाख ३८ हजार नगद सहित सात जना जुवाडे धनगढीमा पक्राउधनगढी,चैत ३० ।

धनगढीमा एक लाख ३८ हजार नगद सहित सात जना जुवाडे पक्राउ परेका छन्। उप–महानगरपालिकाको वडा नम्वर २ बाट उनीहरुलाई एक लाख ३८ हजार दुई सय ६ रुपैँया नगद सहित पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ।

वडा नम्वर २ का स्थानीय कृष्ण भण्डारीको घरमा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा वडा नम्वर २ कै स्थानीय लोकेन्द्र भण्डारी, श्याम विष्ट, कृष्ण गुरागाई, तिलक अधिकारी, राम भट्ट र वडा नम्वर ३ का अरुण सिंहलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रहरी नायव उपरिक्षक दक्षकुमार बस्नेतले बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News