र्‍यापिड टेस्टमा कोरोना पोजेटिभ देखिएलगत्तै दुई वडा प्रहरीकाे घेरामासप्तरी, बैशाख ३
र्‍यापिड डाइनोष्टिक टेष्टमा दुई जनामा कोरोना पोजेटिभ पाइएपछि सप्तरीका २ वडामा सिलबन्दी गरी व्यापक मात्रमा सुरक्षाकर्मी परिचालन गरिएकाे छ। जिल्लाका तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका वडा नम्बर १ तिलाठी र खडक नगरपालिका वडा नम्बर ११ जाजरलाई शिलबन्दी गरी अधिकांश बाटाेमा सुरक्षाकर्मी परिचालन गरिएकाे जिल्ला प्रशासन कार्यालय सप्तरीले जानकारी दिएको छ ।

भारतको दिल्ली मरकजबाट फर्केका ७ जनाको मंगलवार राजविराजस्थित गजेन्द्रनारायण सिंह अस्पतालमा र्‍यापिड डाइनोष्टिक टेष्ट गर्दा दुई जनामा कोरोना पोजेटिभ पाईएको थियो । कोरोना पोजिटिभ पाइएका दुबै जनाको स्थायी ठेगाना त्यही रहेकोले जिल्ला सुरक्षा समितिको बैठकले शिलबन्दी गर्ने निर्णय गरेको हो । ती वडामा शिलबन्दी गरेलगत्तै ब्यापक सुरक्षा सतर्कता बढाइएको छ । नतिजा पोजेटिभ देखिएका दुवै जनाको सम्पर्कमा आएका व्यक्तिहरुको समेत खोजी थालिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीका प्रहरी उपरिक्षक कृष्ण प्रसाईले जानकारी दिए ।

यता, मंगलबार राती नै सातै जनाको स्वाब संकलन गरि पीसीआर परिक्षणका लागि धरानस्थित बिपी कोइरला स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान पठाईएको गजेन्द्र नारायण सिंह अस्पतालका मेसु डा. चुमनलाल दासले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News