अख्तियारद्वारा थप ४ भ्रष्टाचार आरोपित रिहाकाठमाडाैँ, बैशाख ४
केही समयदेखि हिरासतमा रहेका थप ४ जनालाई अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले धरौटीमा रिहा गरेकाे छ।

अख्तियारका प्रवक्ता प्रदीपकुमार कोइरालाले विश्वव्यापी रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) को सङ्क्रमणका कारण कसूरको गाम्भीरता र अनुसन्धानको पूर्णता समेतलाई मध्येनजर गरी उनीहरूलाई हिरासतमुक्त गरिएको बताए ।

‘हुनसक्ने सजाय र हिरासतमा बसेको अवधि समेतलाई मध्यनजर राख्दै आयोगको हिरासतमा रहेका मध्ये थप ४ जनालाई बाँकी अनुसन्धान पूरा गर्नेगरी धरौटी लिएर तारेखमा राखी हिरासतमा मुक्त गरिएको छ’ प्रवक्ता कोइरालाले जारी गरेको विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

अख्तियारले यसअघि हिरासतमा रहेका मध्ये ८ जना आरोपीलाई धरौटी लिएर हिरासतमुक्त गरेको थियो । सरकारले समेत कोरोना भाइरस संक्रमणको जोखिमलाई मध्यनजर गर्दै जघन्य प्रकृतिको अपराधबाहेकमा संलग्न अभियुक्तलाई धरौटी तथा तोरखमा रहने गरी थुनामुक्त गर्दै आएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News