सुदूरपश्चिममा एकैदिन दुई महिनेदेखि १० वर्षसम्मका १२ बालबालिकामा संक्रमण
धनगढी, साउन १४
सुदूरपश्चिममा आज एकै दिन थप १२ जना बालबालिकामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । धनगढीस्थित सेती प्रादेशिक अस्पतालको प्रयोगशालामा भएको परीक्षणमा दुई महिनेदेखि १० वर्षका १२ जना बालबालिकामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका ५७ जनामध्ये १२ जना बालबालिकामा संक्रमण देखिएको अस्पतालका सूचना अधिकारी दिलिप श्रेष्ठले जानकारी दिए । उनकाअनुसार आज
प्रयोगशालामा दुई सय जनाको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो ।

उनकाअनुसार १२ जना बालबालिकाहरुमा डोटीको आदर्श गाउँपालिकाका दुई महिने बालक, तीन महिने, सात महिने, १० महिने, र चार वर्षीया बालिकामा कोरोना पुष्टि भएको छ। यस्तै आदर्श गाउँपालिकाकै एक, दुई र पाँच वर्षीय बालकमा पनि कोरोना पुष्टि भएको छ। कैलालीको भजनी नगरपालिकाकी तीन वर्षीया बालिकामा समेत कोरोना पुष्टि भएको छ ।

यसैगरि,बर्दगोरीया गाउँपालिकाका १० वर्षीया बालक र कञ्चनपुरको बेलौरीका दुई वर्षीय बालकमा पनि कोरोना पुष्टि भएको सेती अस्पतालले जनाएको छ। योसंगै सुदूरपश्चिममा १० वर्षमूनीका कोरोना संक्रमित बालबालिकाको संख्या चार सय ४४ पुगेको छ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2020 Deshko News