Deshko News
१६ मंसिर २०८०, शनिबार

सडक भासिएपछि सिद्धार्थ राजमार्गमा सवारी साधन सञ्चालनमा रोक


 


बुटवल, साउन १८
सडक भासिएपछि सिद्धार्थ राजमार्गमा सवारी साधन सञ्चालनमा प्रशासनले रोक लगाएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गअन्तर्गत पाल्पाको दोभान र झुम्सामा सडक भासिएपछि बुटवल–पाल्पा खण्डमा सवारी साधन सञ्चालनमा प्रशासनले रोक लगाएको हाे ।

प्रदेश ५ ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रवक्ता डिएसपी डिल्लीनारायण पाण्डेयले पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका–३ दोभान प्रहरी चौकी नजिकै सडक भासिएपछि मालबाहक ट्रक, मिनी ट्रक तथा यात्रुबाहक बस सञ्चालनमा रोक लगाइएको जानकारी दिए ।

मोटरसाइकल र कार जीप चलाउन मिल्ने साँघुरो ठाउँ रहेकाले ठूला गाडी चल्न रोक लगाइएको डीएसपी पाण्डेले बताए । प्रहरीका अनुसार करिब १२ मिटर सडकमा डेढ फुट चौडाइसम्मको सडक चिरा परेर फाटेको छ । तीन दिनअघि सामान्य चिरा परेको सडक शनिबार थप भासिएको हो।

प्रकाशित मिति: १८ श्रावण २०७७, आइतबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्