Deshko News
१४ मंसिर २०८०, बिहिबार

बझाङमा पहिरोले घर बगायो, दुई बेपत्ता


 बझाङ,भदौ ३
गएराति बझाङको बुङ्गलमा पहिरोलेघर बगाउँदा दुई जना बेपत्ता भएका छन् भने चार जना घाइते भएका छन् । घरमाथिबाट आएको पहिरोले स्थानीय प्रताप ताम्राकारको घर बगाएको हो ।

पहिरोमा उनका १४ वर्षका छोरा सचिन ताम्राकार र बुङ्गल नगरपालिका वडा नम्बर ४ तिर्थबगर बस्ने दमन ओखेडाका ५ बर्षका सुदिप ओखेडा बेपत्ता भएका छन् । सुदिप केहि दिन अघि आफ्नो फुपुको घरमा आएका थिए । प्रताप रोजगारीको सिलसिलामा भारतको ब्याङलोरमा छन् ।

दुबै जनाको खोजी कार्य भैरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बझाङका डिएसपी गणेश बमले जानकारी दिए । पहिरोमा परेर उनकी ४० वर्षीया श्रीमती पिपला ताम्राकार, १८ वर्षकी छोरी सुनिता र १२ वर्षकी सन्तोसी ताम्राकार र १६ वर्षका अनिल ताम्राकार घाइते भएका छन् ।

बेपत्ता भएकाहरूको खोजी कार्य गर्न स्थानीय, नेपाल प्रहरी र नेपाली सेना लागि परेका डिएसपी बमले बताए ।

प्रकाशित मिति: ३ भाद्र २०७७, बुधबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्