कक्षा १२ को परीक्षा मोडालिटीबारे छलफलकाठमाडौं, भदाैँ २१
शैक्षिक गुणस्तर कायम हुने र अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा समेत मान्यता पाउने हिसाबले कक्षा १२ को परीक्षा सञ्चालन गर्नु उपयुक्त हुने सुझाव सरोकारवालाले दिएका छन् । उनीहरूले कक्षा १२ को परीक्षाका बारेमा फरक फरक मोडालिटीमा राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले तयारी गर्नुपर्ने तर कक्षा १० र ११ को जस्तो आन्तरिक मूल्याङ्कनका आधारमा कक्षा १२ को परीक्षा अगाडि बढाउन नहुने औँल्याए ।

शनिबार आयोजित एक भर्चुअल कार्यक्रममा राष्ट्रिय निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेसनका (एन प्याब्सन) महासचिव सुवास न्यौपानेले परीक्षाले विद्यार्थीमा निराशा वृद्धि हुनसक्ने जोखिम भएकाले राज्य गम्भीर हुनुपर्ने विचार व्यक्त गरे ।

निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेसनका (प्याब्सन) सह अध्यक्ष डीके ढुङ्गानाले सङ्क्रमण बढेकाले विगतकै जस्तो सहजता खोज्न नहुने बताए । उच्च शिक्षालय तथा शैक्षिक सङ्घ (हिसान) का सचिव रामहरि सिलवालले परीक्षा रोकिएको पाँच महिनापछि बल्ल परीक्षाका बारेमा सुझाव लिन थालिएकोमा गुनासो व्यक्त गरे । आजको गोरखापत्र दैनिकबाट

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News