ग्राण्डी अस्पतालका ‘बेस्ट डाक्टर’ को प्रमाणपत्र नक्कलीकाठमाडौँ, साउन ११
काठमाडौँको ग्राण्डी अस्पतालमा कार्यरत विजय श्याम रञ्जितले २०७२ मा ‘उत्कृष्ट चिकित्सक’ जितेका थिए । तर, तिनै वेस्ट डाक्टरलाई प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले हतकडी लगाएको छ । ललितपुर महानगरपालिका–२ स्थायी घर भएका रञ्जितलाई ब्यूरोले आइतबार महाराजगञ्जबाट पक्राउ गरेर अनुसन्धान सुरु गरेको छ ।

​चीनबाट एमबीबीएस पास गरेर फर्केका रञ्जित नेपाल मेडिकल काउन्सिलले स्थायी दर्ता प्रमाणपत्रका लागी लिएको परीक्षामा असफल भएका थिए । तर, परीक्षा फेल भएपछि उनले दर्ता प्रमाणपत्र नम्बर–१०८५५ नम्बरको नक्कली प्रमाणपत्र बनाएर रजिस्ट्रारको हस्ताक्षर र छाप लगाएर अस्पतालमा काम गरिरहेका थिए ।

मेडिकल काउन्सिलको सूचनाको आधारमा ब्यूरोले मुद्दा दर्ता गरेपछि करिब ५ महिनादेखि उनी फरार भएको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोका डीआईजी धीरजप्रताप सिंहले बताए । आफूमाथि अनुसन्धान भएको थाहा पाएपछि उनी ग्राण्डी अस्पतालको जागिर छाडेर एकाएक बेपत्ता भएका थिए ।

विजय श्याम रञ्जित विरुद्ध लिखतसम्बन्धी कसुर मुद्दामा अदालतबाट म्याद लिएर ब्यूरोले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News