बन्द गराउन सडकमा उत्रिएका ११ विप्लव कार्यकर्ता पक्राउ


 


तनहुँ, कार्तिक ३०
नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपाले आह्वान गरेको नेपाल बन्द सफल बनाउन सडकमा निस्किएका विप्लव कार्यकर्ता पक्राउ परेका छन्।

तनहुँ प्रहरीले बन्दै गराउँदै हिँडेका ११ विप्लव कार्यकर्तालाई पक्राउ गरेको जानकारी दिएको छ। मंगलबार बिहान दमौलीबाट विप्लवका ११ जना कार्यकर्तालाई नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँका प्रहरी नायव उपरीक्षक युवराज तिम्लिसिनाले बताए।

सदरमुकाम दमौलीस्थित ट्राफिक चोकबाट जिल्ला सेक्रेटरी एटम, व्यास नगर इन्चार्ज ओम पन्त, मजदुर संगठनको जिल्ला अध्यक्ष हिमाल खड्का, अखिल क्रान्तिकारी जिल्ला सचिव शिव सदाशंकर लगायतलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिइएको हो।

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धि फिर्ता लिन माग गर्दै नेकपाले आह्ववान गरेको नेपाल बन्दको प्रभाव बिहानैदेखि परेको छ। काठमाडौं उपत्यकामा सडक र बजार सुनसान छ।

प्रकाशित मिति: ३० कार्तिक २०७८, मंगलबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्