रोल्पामा बस दुर्घटना : चालकसहित ४ को मृत्यु, १८ जना घाइतेदाङ, मंसिर ३
रोल्पामा बिहीबार बेलुका ६ बजे बस दुर्घटना हुँदा चालक वीरमान घर्तिमगर सहित ४ जनाको मृत्यु भएको छ। तीन पुरुष र एक महिलाको ज्यान गएको हो। दाङको घोराहीबाट रोल्पाको थबाङ जाँदै गरेको ना ३ ख ५५१८ नम्बरको बस माडी गाउँपालिका-४ तालाबाङको तार्केबाङ सडक खण्डमा दुर्घटना भएको थियो।

साँझ ६ बजेतिर तार्केबाङ स्थित जलजला होटेलको नजिकैको सहिद मार्गबाट बस माडी खोलामा खसेको हो। बस सडकबाट करिव १ सय फिट तल खोलामा खसेको जिल्ला प्रहरी प्रमुख एवं प्रहरी नायव उपरीक्षक नरेशराज सुवेदीले जनाए। दुईजनाको शव निकालिएको छ भने दुईको शव बसले च्यापेका कारण निकाल्न सकिएको छैन। मृतकको सनाखत भैसकेको छैन।

दुर्घटनामा १८ जना घाइते छन् । १२ जनाको जना घाइतेको घर्तीगाउँ स्थित स्मृति हस्पिटलमा र ६ जनाको स्वास्थ्य चौकीमा प्राथमिक उपचार गरिंदैछ। स्मृति हस्पिटलमा प्राथमिक उपचारपछि ३ जनालाई रोल्पा अस्पताल रेउघा रेफर गरिएको उद्दारमा सक्रिय युवा पशुपति घर्तीले जनाए। घाइते केहीको अवस्था सामान्य रहेको छ।

दुर्घटनाको खबरलगत्तै इलाका प्रहरी कार्यालय घर्तीगाउँका प्रहरी प्रमुख शुधिर खडका सहितको प्रहरी र स्थानीय उद्दारमा खटिएका छन्। बस खोलामा आधा भाग डुबेका र अध्याँरोका कारण उद्दारमा कठिनाइ भएको छ। बस के कति कारणले दुर्घटना भएको भन्ने खुलेको छैन। दाङको राप्ती समितिको बस पूर्वी रुकुम र जलजला घुमफिरमा जान रिजर्व गरिएको बुझिएको छ। घोराहीबाट १३ जना यात्रु लिएर हिंडेको बसमा बीच बाटोमा अन्य यात्रु चढेका थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News