Deshko News
८ आश्विन २०८०, सोमबार

सहकारीको करोडौं रकम हिनामिना गरी फरार मेयर निलम्बितकाठमाडौं, जेठ ११ । आफू अध्यक्ष रहेको सहकारीको करोडौं रकम कुम्ल्याएको आरोप लागेका ढोरपाटन नगरपालिकाका प्रमुख देवकुमार नेपाली पार्टीबाट निलम्बित भएका छन् । उनलाई नेकापा एमालेले पार्टीबाट निलम्बन गरेको हो ।

एमालेको गण्डकी प्रदेश कमिटीका सदस्यसमेत रहेका नेपालीमाथि इमेज बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको एक अर्बभन्दा बढी रकम हिनामिना गरेको आरोप छ । उनीमाथि जिल्ला प्रशासन कार्यालय बागलुङमा उजुरी परेपछि उनी फरार भएका हुन् ।

प्रकाशित मिति: ११ जेष्ठ २०८०, बिहिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News