रेशम चौधरीलाई आममाफी नदिन माग गर्दै राष्ट्रपति कार्यालयमा निवेदनकाठमाडौं, जेठ १२ । टीकापुर घटनामा दोषी ठहर भएका रेशम चौधरीलाई आममाफी नदिन मा गर्दै घटनामा ज्यान गुमाएका केशव बोहराकी पत्नी शारदा कडायत बोहराले निवेदन दिएक छन् ।

सर्वोच्च अदालतलेसमेत दोषी ठहर्याइएको मानिसलाई राजनीतिक मुद्दाको नाममा माफी दिन लागिएपछि राष्ट्रपति कार्यालयमा निवेदन दिइएको पीडित बोहराले बताएकी छन् । सरकारले पूर्वसांसद रेशम चौधरीको बाँकी कैद सजाय माफी गर्ने तयारी थालेको खबर बाहिरिएसँगै बोहरा निवेदन लिएर राष्ट्रपति कार्यालय पुगेकी हुन् ।

सरकारले आगामी सोमबार गणतन्त्र दिवसका अवसरमा चौधरीलाई माफी मिनाहा दिने तयारी सुरु गरेको छ । १५ फागुन २०७४ देखि थुनामा रहेका चौधरीलाई सर्वोच्चले जन्मकैदको फैसला गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News