Deshko News
१६ आश्विन २०८०, मंगलबार

शेयर बजारमा १६ अंकको सुधार, कति भयो कारोबार ?काठमाडौं, असोज २ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज (नेप्से)मा मंगलबार दोहोरो अंकको सुधार भएको छ । आज नेप्से १६.२४ अंकले बढेर एक हजार ९ सय ८५ दशमलब २४ विन्दुमा बन्द भएको हो ।

त्यस्तै, आज एक अर्ब १७ करोड ६६ लाख रुपैयाँ बराबरको कारोबार भएको छ । नेप्सेका अनुसार मंगलबार कारोबार भएका १८२ कम्पनीको शेयरमूल्य बढेको छ भने ३६ कम्पनीकोे शेयरमूल्य घटेको छ । १० वटा कम्पनीको शेयरमूल्य स्थिर रहेको छ ।

एक कम्पनीको शेयरमूल्यमा १० प्रतिशतले वृद्धि भएको छ भने ६ कम्पनीको शेयरमूलय ९ प्रतिशत भन्दा बढीले बढेको छ । यसका साथै सात कम्पनीको शेयरमूल्य आठ प्रतिशत भन्दा बढीले बढेको छ ।

आज इमजिङ नेपाल लिमिटेडका लगानीकर्ताहरुले सर्वाधिक गुमाएका छन् । यसको शेयरमूल्य आज ८ प्रतिशतले घटेको छ । नेप्सेका अनुसार कारोबारको आधारमा आज सबैभन्दा बढी रिलायबल नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स लिमिटेडको भएको छ ।

यस कम्पनीको आज १० करोड ६४ लाख रुपैयाँ भन्दा बढीको कारोबार भएको छ ।

प्रकाशित मिति: २ आश्विन २०८०, मंगलबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News