काङ्ग्रेस महासमिति बैठकको तयारी शुरुकाठमाडौँ,कात्तिक  १०

नेपाली काङ्ग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिले मङ्सिर ५ देखि ९ गतेसम्म काठमाडौँँमा आयोजना हुने महासमितिको बैठकको तयारी शुरु गरेको जनाएको छ । काङ्ग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाको अध्यक्षतामा आज पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा बसेको पदाधिकारी र उपत्यकाका तीनै जिल्ला कार्यसमितिको संयुक्त बैठकले महासमिति बैठक काठमाडौँको भृकुटीमण्डपमा गर्ने निर्णय गरेको छ ।

काङ्ग्रेस काठमाडौँ जिल्ला कार्यसमितिका सभापतिको संयोजकत्वमा रहेको स्थानीय व्यवस्थापन समितिलाई महासमितिको बैठक र २०७५ कात्तिक १६ गते पार्टीको केन्द्रीय कार्यालयमा हुने जलपान समारोहलाई भव्य र व्यवस्थित रुपमा सम्पन्न गराउने सन्दर्भमा सभापति देउवाले निर्देशन दिनुभएको पार्टीका मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जारी गर्नुभएको वक्तव्यमा उल्लेख छ ।

स्थानीय व्यवस्थापन तयारी समिति र उपत्यकाका तीनै जिल्ला कार्यसमितिको बैठक पनि आजै बस्यो । बैठकले महासमितिको बैठक र चियापान तथा शुभकामना आदान–प्रदान कार्यक्रम व्यवस्थित र भव्य बनाउनका लागि तीनै जिल्लालाई परिचालन गर्ने निर्णय गरेको छ ।

महासमितिको बैठक सम्पन्न गर्न विभिन्न उपसमिति गठन गर्ने सन्दर्भमा स्थानीय व्यवस्थापन समितिको अर्को बैठक कात्तिक १२ गते सोमबार अपरान्ह २ बजे पार्टीको केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा बस्ने काङ्ग्रेसले जनाएको छ । गत भदौ ९ गते बसेको बैठकको काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको निर्णयअनुसार मङ्सिरमा महासमिति बैठक आयोजना गरिएको हो । रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News