काभ्रे अपडेट – विप्लवको नेकपाका सदस्य र प्रहरीबीच गोली हानाहान !काठमाडौं, ५ चैत । काभ्रेमा दोहोरो गोली हानाहान भएको समाचार आएको छ । महानगरीय प्रहरी अपराध अनुसन्धान महाशाखा, टेकुको टोली र नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाका सदस्यबीच गोली हानाहान भएको हो ।

महानगरीय अपराध अनुसन्धान महाशाखाका निमित्त प्रमुख एसपी केदार ढकालले गोली हानाहान भएको घटनाको पुष्टि गरेका छन् । विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्तालाई पक्राउ गर्नका लागि पछ्याउँदै गएको प्रहरी टोली र प्रहरीबीच गोली हानाहान भएको हो । घटनाको विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ ।

गत फागुन २८ गते सरकारले नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको विप्लव नेतृत्वको नेकपामाथि प्रतिबन्ध लगाएपनि देश फेरि द्वन्द्वमा जाने आशंका बढेको छ । प्रतिबन्धपछि प्रहरीले सो पार्टीका दर्जन बढी कार्यकर्तालाई पक्राउ गरिसकेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News