काँग्रेस सभापति देउवाले पनि मोदीलाई दिए बधाईकाठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका सभापति एवं पूर्व प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी र भाजपाका अध्यक्ष अमित शाहलाई छुट्टाछुट्टै पत्र पठाई बधाई दिनुभएको छ । देउवाले भारतमा भर्खरै सम्पन्न लोकसभाको चुनावमा भारतीय जनता पार्टीले ठूलो सफलता हासिल गरेकोमा बधाई ज्ञापन गर्नुभएको हो ।

उहाँले नेपाली कांग्रेस र आफ्नो व्यक्तिगत तर्फबाट बधाई तथा शुभकामना दिएको बताउनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘नेपाल र भारत बीच सदियौँ देखि कायम रहेको पुरानो सम्बन्ध र मित्रता आगामी दिनमा थप सुदृढ र सार्थक हुँदै जानुका साथै दवैै पार्टीबीचको सम्बन्ध र सहकार्य अझ बलियोे हुने विश्वास लिएको छु ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News