न्वारनको भोज खाँदा ३५ बढी बिरामीगोरखा । न्वारनको भोज खाँदा गोरखामा ३५ भन्दा बढी बिरामी परेका छन् ।शहिद लखन गाउँपालिका–६ घैरुङ बतासेमा न्वारनको भोज खाँदा ३५ जना भन्दा बढी बिरामी परेका हुन् ।

सोमबार स्थानीय फुल माया श्रेष्ठको घरमा न्वारणको भोज खान गएका अधिकांश बिरामी परेका हुन् । सोमबार भोज खान गएका स्थानीयहरुमा मंगलबारबाट पखाला लाग्ने,ज्वरो आउने जस्ता समस्या देखिएको थियो । उपचारमा संलग्न स्वास्थ्यकर्मीका अनुसार बिरामी परेका सबैले कुखुराको मासु खाएको बताएका र नखानेलाई केहि नभएअनुसार मासुबाटै फुड पोइजन भएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ ।

गाउँलेहरु बिरामी परेको खवर प्राप्त भएपछि घैरुङ स्वास्थ्यचौकी र गाउँपालिकाका स्वास्थ्य शाखाका कर्मचारी गाउँमै पुगेर उपचारमा खटिएका छन् ।हाल बिरामीहरुको स्वास्थ्यमा सुधार आएको उपचारमा संलग्न स्वास्थ्यकर्मीले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News