कर्णाली राजमार्गमा ठूलो पहिरो, यातायात पूर्णरुपमा ठप्पकालिकोट । कालिकोट जिल्लाको शुभकालिका गाँउपालिका–१ स्थित कालेखोलामा चट्टान फुट्दा ठूलो पहिरो गएको छ । अबिरल वर्षाका कारण कालेखोलामा चट्टानै फुड्दा ठुलो पहिरो गएको हो । पहिरोका कारण कर्णाली राजमार्ग पूर्णरुपमा ठप्प भएको छ ।

सडक माथिबाट करिब ३५ मिटर पहिरो आएको सडक डिभिजन कार्यालय जुम्लाका इन्जिनियर सरन कुमार महताराले बताए । उनका अनुसार पहिरो पन्छाउन समय लाग्ने बताएका छन् । सडक माथिबाट चट्टानै आएर सडकको तलको भाग पुरै भासिकेको छ ।

कर्णाली राजमार्गको जुम्ला सुर्खेत सडक खण्ड अन्तर्गत शुभकालिका गाउँपालिका स्थित गगने खोलाको पहिरोले राजमार्ग अवरुद्ध हुँदै आएकोमा आइतबार राति कालेखोलामा ठुलो पहिरो गएको हो ।

कालिकोटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी चन्द्रबहादुर कार्कीले कालेखोलामा गएको पहिरोका कारण कर्णाली राजमार्ग पूर्णरुपमा ठप्प भएको बताए । पहिरोकाे अवस्था बुझ्न सडक डिभिजन कार्यालय जुम्लाका इन्जिनियर, जिल्लाका प्रहरी प्रमुख डिएसपी बिनोद शर्मासहितको टोली घटनास्थल पुगि पहिरो पन्छाउन सडक डिभिजन कार्यालय र शुभकालिका गाउँपालिकालाई स्काई भेटरको व्यवस्था गर्न आग्रह गरका छन् ।

वर्षायाम सुरु भएसँगै कर्णाली राजमार्गमा सामान्य पानी पर्दा पनि पहिरो खस्ने समस्या छ । यसले गर्दा राजमार्गमा गुड्ने सवारी साधन र यात्रुहरुले सास्ती खेप्नु परिरहेको छ । आइतबार बिहानदेखि कालिकोट दैलेखको सिमाना दही खोलादेखि गगने भीरसम्म र हुल्मदेखि जिते बजारसम्म सवारी साधनहरुको लामा लागेको छ । यात्रुहरु बीच बाटोमा अलपत्र परेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News