बलात्कार आरोपित छुटाउन नगरपालिकामा कामकाज ठप्पसप्तरी – वडाध्यक्ष लक्ष्मी साहको रिहाइको माग गर्दै शम्भुनाथ नगरपालिकाको कामकाज अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको छ। बलात्कार प्रयासको आरोपमा पक्राउ परेका साहको रिहाइको माग गर्दै नगरपालिकाको कामकाज अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको हो।

शम्भुनाथ नगरपालिका-१२ का वडाध्यक्ष लक्ष्मी साहलाई बुधबार बलात्कार प्रयासको आरोपमा प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो। साहलाई आवश्यक अनुसन्धानका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीको हिरासतमा राखिएको छ।

तर शम्भुनाथ नगरपालिकाले मंगलबार एक प्रेस विज्ञप्ति निकाल्दै शम्भुनाथ नगरपालिकाको सम्पूर्ण कामकाज अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको जनाएको छ। साहलाई झुठा आरोप लगाई फसाउन खोजिएको निश्कर्ष निकाल्दै अनिश्चितकालीन बन्दको घोषणा गरिएको उक्त विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News