गृहमन्त्री बादलकै भाई पक्राउ, यस्तो छ कसुर, गुण्डा नाइके पनि मुछिएकाठमाडौं, भदौ २६

नेपाल सरकारका गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलका भाई पक्राउ गरेका छन् । ठेकेदारसँग फिरोती मागेको तथा अपहरणमा संलग्न रहेको अभियोगमा नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सिआइबी)ले बादलका साहिला भाई नरेश थापालाई नियन्त्रणमा लिएर न्यायिक हिरासतमा राखेको हो । सिआइबीले अदालतको आदेशबाट नरेशलाई न्यायिक हिरासतमा लिएको बुझिएको छ।

केन्द्रीय कारागारमा रहेका गुण्डा नाइके समीरमानसिंह बस्नेत लगायत डन समूहसँग मिलेर ठेकेदारसँग फिरौती रकम लिएको आरोपमा सिआइबीले केही दिनअघि नरेशसँग बयान लिएको थियो। सो बयानपछि सरकारी वकिलको कार्यालयमा मुद्दा बुझाएपछि अदालतको आदेशबाट रमेशलाई न्यायिक हिरासतमा राखिएको ब्युरो प्रमुख डिआर्इजी निरजकुमार शाहीले जानकारी दिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News