चीनबाट नयाँ राजदुत आउँदैnew-chinese-ambassador-yu-hongकाठमाडाैं, असाेज ११

चिनियाँ राजदुत वु चुन्ताइको कार्यकाल पुरा भएपछि चीनले नयाँ राजदुत पठाउने तयारी गरेको छ । आफ्नो कार्यकालमा तत्कालीन ओली सरकारसँग महत्वपूर्ण सहकार्य गरेर भारतीय नाकाबन्दीको समयमा नेपाललाई गुन लगाएका राजदुत कार्यकाले सकेर स्वदेश फर्किन लागेका हुन् ।

चीनलेनेपालका लागि नयाँ राजदुतमा यू होङको नाम प्रस्ताव गरेको हो । बेइजिङस्थित नेपाली दूतावास स्रोतका अनुसार यू होङको एग्रिमोका लागि चीनले नेपालसँग कुटनीतिक पहल थालिसकेको छ । आगामी नोभेम्बरमा वू चुन्ताइ चीन फर्किँदैछन् भने नयाँ राजदुत काटमाडौं आउने छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News