एमाले भोजपुरमा पार्टी प्रवेशको लहरभोजपुर, पुस २३
भोजपुर नगपालिका –१२ टक्सारको दारेगौडामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरी ५१ जना एमालेमा प्रवेश गरेका छन् । नव प्रवेशीहरुलाई एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य तथा पूर्वमुख्यमन्त्री शेरधन राईले पार्टीमा स्वागत गर्नुभएको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै एमाले नेता राईले नव प्रवेशीहरुले सहि निर्णय लिएको बताउनुभयो । अब देशको परिर्वतनसँगै विकास गर्ने एक मात्र पार्टी एमाले रहेकोले पार्टीमा प्रवेश गरेकाहरुलाई आफ्नो क्षमता र योग्यताको आधारमा कामको जिम्मेवारी दिइने समेत बताउनुभयो ।

उहाँले भन्नुभयो अवको देशको विकास गर्ने पार्टी भनेको एमाले हो । तपाईहरुले जुन निर्णय गरेर एमालेलाई छान्नुभयो यो एकदमै सहि निर्णय लिनुभयो ।’ एमालेले जनताको भावना र आवश्यकताको आधारमा काम गरिरहेको उहाँको भनाई थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News