आईजीपीको चेतावनीपछि क्यासिनोमा छापा, सात नेपाली पक्राउनेपालगञ्ज । बाँकेमा सञ्चालित सात वटा मिनी क्यासिनोहरुसँग सेटिङ मिलाई नेपालीहरुलाई प्रवेश गराएको खुलेपछि बाँकेका एसपी श्यामकृष्ण अधिकारी छानविनको दायरामा तानिएका छन् ।

आईजीपी धिरजप्रताप सिंहले एसपी अधिकारीलाई अवैध गतिविधि नरोके कारबाही गर्ने चेतावनी दिएपछि अधिकारीले नाटकीय रुपमा क्यासिनोमा छापा मारी सात नेपालीलाई पक्राउ गरेका छन् ।

पक्राउ पर्नेहरुमा मनोज विक, विपिनसिंह बडुवाल, गणेश शर्मा, सुलभ कार्की, विक्रम क्षेत्री, आकाश सिंह र मोहित शाह छन् । उनीहरु नेपागञ्जस्थित धम्बोजीचोकमा रहेको होटल सिटी प्यालेसभित्र सञ्चालित सिटी इ गेमिङ क्लब क्यासिनोबाट पक्राउ परेका हुन् ।

क्यासिनोमा नेपालीलाई प्रवेश निषेध भएपनि एसपी अधिकारीकै सेटिङमा जुवा खेलाउने गरिएको विभिन्न सञ्चारमाध्यमहरुमार्फत सार्वजनिक भएको थियो । जुन प्रकरणलाई लिएर प्रहरी प्रधान कार्यालयले एसपी अधिकारीमाथि कारबाही गर्ने चेतावनी दिएको थियो ।

असुलीमा माहिर मानिने अधिकारीले यसअघि प्रहरी प्रधान कार्यालयले दिएको आदेश नमानी निर्वाध रुपमा क्यासिनोहरुमा नेपालीलाई प्रवेश गर्न दिएका थिए । अधिकारीले गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँडको नाम बेचेर आफूलाई कसैले केही गर्न नसक्ने भन्दै क्यासिनो दलालहरुसँग उठबस बढाएका थिए ।

क्यासिनबाट अवैध रुपमा उठाएको पैसा एसपी अधिकारीले पर्वतको बन्जीजम्पमा लगानी गरेको उनी निकट स्रोतले बताएको छ । राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागबाट नेपाल प्रहरीमा प्रवेश गरेका एसपी अधिकारी सांसद अपहरण काण्डमा पनि मुछिएका थिए ।

यसअघि क्यासिनो दलालसँगै एसपी अधिकारी बसेको तस्विर नै सार्वजनिक भएको थियो । नेपालगञ्जको सोल्टी होटलमा रहेको माजोङ मिनि क्यासिनोका एजेन्ट झापाको मेचीनगर–६ काँकडभिट्टाका सुजित तामाङसँग एसपी अधिकारी एउटै सोफामा बसेका थिए ।

तामाङले त्यतिबेला एसपी अधिकारीलाई ब्रान्डेड रक्सी र मोबाइल ‘गिफ्ट’ दिएका थिए । जुन तस्विरमा प्रष्टै देखिन्थ्यो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News