कोशी सरकारबाट माओवादी र जसपालाई फिर्ता हुन कांग्रेसको आग्रहविराटनगर, जेठ ४ । नेपाली कांग्रेसले नेकपा माओबादी केन्द्र र जनता समाजबादी दललाई कोशी प्रदेश सरकारबाट फिर्ता हुन औपचारिक आग्रह गरेको छ । कांग्रेस संसदीय दलको बैठकले केन्द्रीय सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलले तत्काल कोशी प्रदेश सरकारबाट बाहिरिनुपर्ने निर्णय गरेको हो

यसअघि काठमाडौंमा बसेको कांग्रेस दलको अनौपचारिक बैठकले पनि यस्तै निर्णय गरेको थियो । बैठकको निर्णयबारे जानकारी दिँदै कांग्रेस संसदीय दलका नेता उद्धब थापाले कोशी प्रदेशमा कांग्रेस अप्ठ्यारो परिस्थितमा हिँड्नु परेको बताए ।

कांग्रेस दलको बैठकले पहिचानको माग गर्दै भइरहेको आन्दोलनलाई समाधान गर्न सरकारको तर्फबाट मन्त्रीस्तरीय कार्यदल गठन गर्न पनि माग गरेको छ । थापाले कोशीको अर्थ मन्त्रालयबाट रकमान्तर गरेर सांसदलाई ल्यापटप दिने निर्णयको पनि विरोध गरिएको बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News