कैलालीको कैलारी गाउँपालिकामा तनाव, स्थिति नियन्त्रणमा लिन प्रहरी परिचालन


 


धनगढी, जेठ ११ । कैलालीको कैलारी गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस निकट नेता कार्यकर्ताले पालिकाको कार्यालय घेराउ गरेका छन् । नेपाली कांग्रेसबाटै निर्वाचित जनप्रतिनिधिले नेतृत्व गरिरहेको गाउँपालिकाको कार्यालयलाई कांग्रेसकै असन्तुष्ट पक्षहरुले कार्यालय घेराउ गरेका हुन् ।

उनीहरुले नाराबाजीसहित कार्यालय घेराउ गरेपछि तनाव उत्पन्न हुँदा प्रहरी परिचालन गरिएको छ । बजेट कार्यक्रम विनियोजनमा अध्यक्ष राजसमझ चौधरीको मनलाग्दी भएको र गाउँपालिकामा सुशासन नभएको तथा अपारदर्शी रूपमा खर्च हुने गरेको भन्दै घेराउ गरिएको कुरा असन्तुष्ट पक्षबाट आएको कैलारी गाउँपालिकाको ६ नं. वडाध्यक्ष प्रेमबहादुर चौधरीले जानकारी दिए ।

असन्तुष्ट समूहको नेतृत्व पालिका प्रवक्ता समेत रहेका वडा नं. ७ का वडाध्यक्ष दीपेन्द्र बमले गरेको बताइएको छ । यसैबीच नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति नारायण दत्त भट्ट, उपसभापति खेमराज चौधरी, नेतृ रीता चौधरी, पालिका सभापति कृष्ण चौधरीसहित पालिका अध्यक्ष राजसमझ चौधरी, उपाध्यक्ष भागवती चौधरीसहित वडाध्यक्षहरु र असन्तुष्ट पक्षबीच छलफल चलिरहेको बताइएको छ ।

प्रदर्शनपछि कर्मचारीलाई कार्यालय निकालिएको छ । जसले गर्दा पालिकाको कामकाज ठप्प भएको छ ।

प्रकाशित मिति: ११ जेष्ठ २०८०, बिहिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्