सत्तापक्षको गैह्रजिम्मेवारीले देश संकटतर्फ धकेलियो –  नेपालकाठमाडौँ, पुस २०

नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपालले सत्तापक्षको गैह्रजिम्मेवारीले देश संकटतर्फ धकेलिँदै गएको आरोप लगाएका छन् । प्रेस चौतारी नेपालले बुधबार राजधानीमा गरेको अन्तरसंवादमा उनले मुलुकलाई निकास दिने विषयमा सत्तापक्ष गम्भीर नभएको आरोप लगाए ।

संविधान संशोधन प्रस्ताव राष्ट्रको हितमा नभएकाले विरोध गर्नु आफूहरुको बाध्यता भएको उनको भनाइ थियो । सर्वोच्च अदालतको निर्णयले देशलाई ठूलो दुर्घटनाबाट बचाएको भन्दै नेता नेपालले अब सहमतिमै अघि बढ्नुपर्नेमा जोड दिए । पुस २२ गते एमालेले गर्ने जनप्रदर्शनले सरकारमाथि दबाब सिर्जना गर्ने उनको भनाइ थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News