प्राधिकरणद्धारा बस्न योग्य घर भएकालाई अनुदान रकम फिर्ता गर्न आग्रहकाठमाडाैं, माघ २७

राष्ट्रिय पुनर्निर्माण प्राधिकरणले बस्न योग्य नै घर भएका र अन्यत्र पनि घर भएकाले अनुदान रकम लिएको भए तत्काल फिर्ता गर्न आग्रह गरेको छ । बस्न योग्य घर भएकाले पनि झुटो विवरण पेश गरी अनुदान लिएको गुनासो आएपछि प्राधिकरणले आज सार्वजनिक सूचना निकालेर रकम फिर्ता गर्न आग्रह गरेको हो ।

यस्तै अनुदानका लागि लाभग्राहीको सूचिमा नाम भरेकालाई पनि तत्काल आफ्नो नाम हटाउन प्राधिकरणले आग्रह गरेको छ । सम्बन्धित जिल्ला समन्वय समितिको सचिवालयमा सम्पर्क गरी १५ दिन भित्र नाम नहटाय वा रकम फिर्ता नगरे कारवाही गर्ने प्राधिकरणले जनाएको छ । यस्तै प्राधिकरणले भूकम्प प्रभावित जिल्लाबाट आएका गुनासोको फर्छ्यौट गर्ने काम भइरहेको पनि जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News