युवतीलाई उज्बेकिस्तानबाट नेपाल हुँदै भारत पुर्‍याएर यस्तो धन्दाकाठमाडौं । उज्वेकिस्तानबाट नेपाल हुँदै भारतसम्म उज्वेकी युवतीहरुको मानव तस्करी भइरहेको फेला परेको छ । पर्यटक भिसामा आउने उज्वेकी युवतीहरुलाई नेपाल हुँदै भारतका विभिन्न पर्यटकीय स्थलमा पुर्याउने गरिएको छ ।

त्यसरी भारतसम्म उज्बेकी युवतीहरुलाई पुर्याउन केही भारतीयको संलग्नता देखिएको छ । नेपाली र भारतीय पर्यटकीय स्थलमा राम्रो कमाइ हुने भन्दै मानव तस्करहरुले उनीहरुलाई नेपाल ल्याउने गरेका छन् ।

उनीहरु नेपाल भारतका पर्यटकीय स्थलमा यौन व्यवसायमा संलग्न हुने गरेको स्रोतले बताएको छ । उज्वेकिस्तानबाट त्यहाँका तस्करले उनीहरुलाई नेपालसम्म यात्रा तय गरिदिने गरेका छन् । आजको अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकमा शम्भु कट्टेलले समाचार लेखेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News