महराको बयान दशैंपछि मात्रै, हिरासतको बसाई लम्बिनेमहराको बयान अदालत र सरकारी वकिल कार्यालय खुलेपछि मात्रै सुरु हुने काठमाडौं प्रहरी परिसर टेकुका प्रमुख एसएसपी उत्तमराज सुबेदीले बताए । उनकाअनुसार अदालत एकैपटक २८ गते मात्रै खुल्नेछ ।

अदालत खुलेपछि मात्रै प्रहरीले म्याद थपको अनुमति लिनेछ । त्यसपछि मात्रै दुबै पक्षको बयान लिने काम हुनेछ । दशैं विदा २६ गतेसम्म मात्रै भएपनि पूर्वन्यायाधीश केशवप्रसाद उपाध्यायको निधनको शोकमा २७ गते पनि अदालत बन्द हुनेछ ।

अदालत ढिलो खुल्ने भएकाले महराको दशैं हिरासतमै बित्नेछ । महराले संसद सचिवालयमा करारमा कार्यरत रोशनी शाहीलाई बलात्कार प्रयास भएको उजुरी प्रहरीमा परेको छ ।अदालत ढिलो खुल्ने भएकाले महराको दशैं हिरासतमै बित्नेछ । महराले संसद सचिवालयमा करारमा कार्यरत रोशनी शाहीलाई बलात्कार प्रयास भएको उजुरी प्रहरीमा परेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News