बिहे गर्दै बिल गेट्सकी छोरी, को हुन् दुलाहा?काठमाडौं, माघ १९
माइक्रोसफ्टका संस्थापक बिल गेट्सकी छोरी जेनिफर गेट्सले मिश्रमका नायल नास्सारसँग विवाह गर्ने घोषणा गरेकी छन् । जेनिफरले बुधबार सोसल मिडिया प्लेफर्म इन्स्टाग्राममा लेखेकी छन्– ‘नायल नास्सार तपाईं फरक किसिमको व्यक्ति हुनुहुन्छ। म तपाईंसँग आगामी जीवन सिक्दै, बढ्दै, हाँस्दै बिताउनका लागि थप कुर्न सक्दिनँ।’

जेनिफ र नास्सार लामो समयदेखि साथ रहँदै आएका छन् । जेनिफरले एक साक्षात्कारका क्रममा भनेकी छन्, ‘यो विशेष भएको छ । यो मामिलामा नास्सार एक पेसेवर हुन् । म यस खेलमा अझै पनि सिकारु नै छु। यसैले अर्कासँग घोडाका लागि हाम्रो माया जुनुन साझा गर्न सक्षम हुनु अविश्वसनीय हो।’ एजेन्सीलाई उधृत गर्दै आजको कारोबारले यो खबर छापेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News