भोजपुरमा आगलागी (फोटो फिचर सहित)भो5जपुर, जेठ २३
भोजपुुर सदरमुकाममा अहिले भर्खरै आगलागि भएको छ । नगरपालिका–७ सातधारा छेउमा रहेको होटलमा अहिले विहान ९ः१५ मा ग्याँसको सिलिण्डर लिक हुँदा आगलागि भएको हो । सातधारा छेउमा रहेको अर्जुन श्रेष्ठको घरमा रहेको होटलमा आगलागि भएको हो । यो ठाउँमा एक महिनादेखी होटल राजेन्द्र श्रेष्ठले सञ्चालन गर्दे आएका थिए । स्थानीयवासी, प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र सेनाको टोलीले आगलागी शुरु भएको करिब १५ मिनेटमा आगो नियन्त्रणमा लिएका छन् । प्रहरीको प्रारम्भिक विवरण अनुसार आगालागीबाट करिब २० हजार बराबरको क्षति भएको जनाएको छ ।

1

2

3

4

6

7

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News