दाङमा वृद्धालाई कुटपिट गरी लुटपाट, दोषी पत्ता लगाउन कुकुर परिचालनदाङ, जेठ ११ । दाङमा अज्ञात व्यक्तिले एक वृद्धालाई कुटपिट गरेर छुटपाट गरेको छ । अज्ञात व्यक्तिले हितयार प्रहार गर्दा घोराही उपमहानगरपालिका–१३ सेवार बासबोटस्थित ६२ वर्षीया राखीमाया रोका घाइते भएकी छन् । उनीमाथि बुधवार घरमै आक्रमण भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

गम्भीर घाइते रोकाको भैरहवामा उपचार भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी प्रमुख एसपी वीरबहादुर वलीले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार बुधबार दिउँसो करिब ४ बजे अन्धाजी ३० वर्षको व्यक्तिले घरभित्र आएर रोकामाथि कुटो तथा चुलेसीले टाउँसहित ‍शरीरका विभिन्न भागमा प्रहार गरेको छ ।

ती व्यक्तिले रोकाको ढाई तोलाको सुनको सिक्री र मोबाइल फोनसमेत लुटपाट गरी फरार भएको एसपी वलीले बताए । घाइते रोका आफ्नी माइली छोरीसँग घरमा बस्दै आएकी थिइन् । घटनाको अनुसन्धानका लागि कर्णाली प्रदेश प्रहरीबाट कुकुर ल्याएर परिचालन गरिएको एसपी वलीले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News