गोरेलाई आज पनि बयानका लागि लगियो, अब के होला ?विराटनगर, जेठ १३

सुन तस्करी एवं सनम शाक्य हत्या प्रकरणका मुख्य नाइके चूडामणि उप्रेती गोरेलाई आज चौथो दिन पनि बयानका लागि जिल्ला अदालत मोरङ पुर्याएको छ ।

उच्च सुरक्षा दिएर गोरेलाई केही बेर अघि अदालत पुर्याइएको हो । उनीसंग सम्भवत आज बयान लिइसकिने अदालतले जनाएको छ । जिल्ला न्यायाधीश नारायणप्रसाद शर्माको इजलासमा गोरेसंग गत बुधबारदेखि बयान लिने काम भइरहेको छ । उनीसंग अदालतले यस अघि २७ पृष्ठको बयान लिइसकेको छ । निमित्त स्रेस्तेदार गौतमले मुद्धाका प्रतिवादी धेरै भएको र मुद्धा पनि ठूलो भएका कारण कारण मुख्य अभियुक्तसंग बयान लिन समय लागेको बताउनु भयो ।

गोरेको बयान लिइसकेपछि वादी र प्रतिवादीबीचका वकिलबीच थुनछेक बहस सुरु हुने छ । त्यसपछि अदालतबाट गोरेका सम्बन्धमा आदेश आउने जानकारी गौतमले दिनु भयो । सवाल जवाफका क्रममा त्रुटि नहोस र कुरा नछुटोस भन्नका लागि मिहिन ढंगबाट बयान लिने काम भइरहेको उहाँले बताउनु भयो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News