निष्पक्ष ढंगबाट कार्यसम्पादन गर्न आग्रहमोरङ ,जेठ २६

मोरङ क्षेत्र नं. १ का प्रदेश सांसद कुशल लिम्बूले जनताको सेवा र सुरक्षामा तटस्थ र निष्पक्ष ढंगबाट प्रभावकारी रुपमा कार्यसम्पादन गर्न आग्रह गर्नुभएको छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय उर्लाबारीका प्रहरी निरीक्षक रामप्रसाद तिमिल्सीनालाई भेटेर सांसद लिम्बूले जनताको हितमा समर्पित रहँदै उत्कृष्ट कार्य गरी आफूलाई नमुनाका रुपमा प्रस्तुत गर्न प्रहरी निरीक्षक तिमिल्सीनालाई आग्रह गर्नुभएको हो ।

उर्लाबारी र मिक्लाजुङ क्षेत्रको शान्ति सुब्यवस्था मजबुत बनाउन सांसद लिम्बूले जोड दिनुभयो । त्यस्तै, नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीका जिल्ला नेता रुपेश खतिवडा, भूपाल जिमी, उर्लाबारी नगरपालिकाकी उपमयेर लक्ष्मी भण्डारीलगायतले निष्पक्ष रुपमा जनताको सुरक्षाका लाग्न प्रहरी निरीक्षक तिमिल्सीनालाई अनुरोध गर्नुभयो । प्रहरी निरीक्षक तिमिल्सीनाले जनतालाई सुरक्षाको प्रत्याभूति दिन कुनै कसुर बाँकी नराख्ने बताउनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News