जिप दुर्घटनामा चार जना घाईतेपाँचथर, जेठ २७

पाँचथरको हिलिहाङ गाउँपालिका १ मा हिजो साँझ बलेरो जिप दुर्घटना हुँदा चार जना घाईते भएका छन् । दुर्घटनामा जिपका चालक ताप्लेजुङ तिरिङगे– ४ का खेम लिम्बु, पाँचथर हिलेहाङ–१ की सम्झना लिम्बु, अन्जना लिम्बु र सीता योङहाङ घाइते भएका हुन् ।

पाँचथरको थर्पुबाट ताप्लेजुङतर्फ जादै गरेको मे १ ज २२८३ नम्बरको जिप साँझ ५ बजे अनियन्त्रित भई सडकबाट पचास मिटर तल खसेको थियो । दुर्घटनाका घाइतेहरुलाई इलाका प्रहरी कार्यालय अमरपुरबाट खटिएको प्रहरीको टोलीले उपचारका लागी जिल्ला अस्पताल पाँचथर पठाएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News