भाेजपुरका कुन–कुन गाविस नगरपालिकाकाे लागि सिफारिस भए ?nagarpalaikaभाेजपुर, फागुन ३

भाेजपुरका अाठ गाविस नगरपालिकाकाे लागि सिफारिस भएका छन् । नगरपालिका सिफारिस समिति भाेजपुरका संयाेजक स्थानीय विकास अधिकारी भानुभक्त न्याैपानेका अनुसार भाेजपुरकाे दक्षिणी क्षेत्रका चार र पूर्वी क्षेत्रका चार गाविसलाई समेटेर नगरपालिकाकाे लागि सिफारिस गरिएकाे हाे ।

दक्षिणी क्षेत्रका रानीबास, हाेम्ताङ, खैराङ र सिन्द्राङ गाविसमा सिफारिसमा परेका छन् भने पूर्वि क्षेत्रका प्याउली, चम्मे, याङपाङ र चरम्बी गाविस नगरपालिकाकाे लागि सिफारिस भएका हुन् । यी गाविसलाई नगरपालिका बनाउनकाे लागि स्थानीय विकास मन्त्रालयमा सिफारिस गरिने भएकाे छ ।

भाेजपुरमा अहिले दुई नगरपालिका छन् भने ५४ गाविस रहेका छन् । सिफारिस गरिएका गाविस नगरपालिका भए भाेजपुरमा चार नगरपालिका र ४६ गाविस मात्र रहने छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News