भीषण वर्षाका कारण पाँचजना भन्दा बढीको मृत्युएजेन्सी, जेठ २९

दक्षिणी चीनमा भीषण वर्षा हुँदा पाँच जना भन्दा बढीको मृत्यु भएको छ । यस भीषण वर्षाको चपेटामा परि हजारौंको संख्यामा मानिस फस्नुको साथै घर, हजारौँ हेक्टर जमिनमा लगाइएका बालीनालीमा समेत क्षती पुर्याएको स्थानिय अधिकारीलो जानकारी दिएका छन् ।

यस वर्षाका कारण २० लाख मानिसहरु पिडित भएका छन् भने वर्षा अभैँ केही दिनसम्म निरन्तर रहने मौसम पूर्वानुमानसम्बन्धी चिनियाँ निकायले अनुमान गरेका छन् । वर्षाले ग्वाजो प्रान्तको एउटा शहर नै डुवाउनुको साथै यहाँका सडक तथा पुलमा समेत नराम्ररी भत्काएका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2020 Deshko News