उत्तर कोरियाले गर्यो अर्को मिसाइल प्रक्षेपण, अमेरिकाबारे बोले किम जोङउत्तर कोरियाले फेरि अर्को मिसाइल प्रक्षपण गरेको छ । पहिचान नभएको मिसाइल प्रक्षेपण गरेको दक्षिण कोरियाले जनाएको छ । मिसाइल प्रक्षेपण विहीबार मध्यान्ह भएको हो । मिसाइल प्रक्षेपण भए नभएकोबारे पनि पहिचान भएको छैन ।

यदि मिसाइल पहिचान भए मे महिना यता यो १३ औं मिसाइल परीक्षण हुनेछ । अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच परमाणु निशष्त्रीकरण सम्बन्धी सम्झौताको तयारी भइरहँदा उत्तर कोरियाले अर्को प्रक्षेपण गरेको हो । त्यसो त हालै उत्तर कोरियाका नेता किमजोङले अमेरिकासंग वार्ता गर्ने कुनै इच्छा नभएको बताएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News