प्रदेश १ का पदाधिकारीलाई सम्मानमोरङ, भदौ २२

नेकपा (एमाले) मोरङले मङ्गलबार प्रदेश नम्बर १ का प्रमुख तथा पदाधिकारी सदस्यलाई सम्मान गरेको छ । विराटनगरस्थित नेकपा (एमाले) जिल्ला पार्टी कार्यालयमा भएको कार्यक्रममा प्रदेश नम्बर १ का प्रमुख तथा एमालेका सचिव भीम आचार्य र उपप्रमुख तथा पोलिटब्यूरो सदस्य शेरधन राईलाई सम्मान गरेको छ ।

यसैगरी, सदस्यहरु विनोद ढकाल, रामकुमार बस्नेत, खेम नेपाली, चन्द्र गुरुङ, विनय यादव, गणेश केसी, राजेश सुब्बा, बलबहादुर केसी लगायतलाई पनि सम्मान गरियो । उनिहरुलाई नेकपा ( एमाले)का नेता तथा पूर्वअर्थमन्त्री भरतमोहन अधिकारी लगायतका नेताहरुले सम्मान गरेका थिए । कार्यक्रममा एमालेका नेता तथा कार्यकर्ताको सहभागिता थियो । रास

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News