दाहाल, महरा, पुन र शर्मालाई अख्तियारमा हाजिर हुन निर्देशन, अब के गर्लान ?prachanda-punकाठमाडौं, असोज ४

अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले प्रधानमन्त्री तथा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुन, अर्थमन्त्री कृष्णबहादुर महरा, माओवादी नेता वर्षमान पुन, ऊर्जामन्त्री जनार्दन शर्मा, प्रधानमन्त्री दाहालका प्रमुख राजनीतिक सल्लाहकार चन्द्रप्रकाश खनाललाई एक महिना भित्र उपस्थित हुन भन्दै पत्र काटेको छ ।

अख्तियार स्रोतका अनुसार लडाकु शिविरमा भएको अनियमितताका विषयमा बयान दिन उनीहरुलाई आयोगको कार्यालय टंगालमा उपस्थित हुन पत्र काटेको हो । चलानी नम्बर सहितको पत्र बुझाउने क्रम एक दुई दिनमै सुरु हुने पनि अख्तियार स्रोतले वताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News