नेयमारबिनै बार्सिलोनालाई रोक्ने योजनाएजेन्सी, फागुन ४
बार्सिलोनाविरुद्ध मंगलबार हुने प्रि क्वार्टरफाइनलको पहिलो लेगमा आफूसँग उपलब्ध खेलाडीमाथि विश्वास रहेको पेरिस सेन्ट जर्मेन (पिएसजी) का प्रशिक्षक माउरिसियो पोचेटिनोले बताएका छन् ।

‘पिएसजी नेयमारविना क्याम्प नोउ पुग्दैछ । बार्सिलोनालाई कसरी रोक्ने भन्ने योजना बनाउनु छ । त्यस्तै आक्रमण कस्तो उतार्ने भन्ने विषयमा पनि विचार गर्नुपर्नेछ’, उनले भने,’हामी जहिले पनि आफ्नो खेलाडीमा विश्वास गछौं । उपलब्ध मध्ये उपयुक्त टोली निर्माण गर्दै सफलता नतिजाको प्रयास गर्नेछौं ।’

पछिल्ला केहि सातामा बार्सिलोनाका प्रशिक्षक रोनाल्ड कोम्यानले टोलीमा परिवर्तन ल्याएको इस्पानुयोलका पूर्व प्रशिक्षक समेत रहेको पोचेटिनोले बताएका छन् । ‘बार्सिलोनामा परिवर्तन देखिएको छ । जति बेला रोनाल्डले सम्हालेका छन् त्यसपछि फरक देखिएको छ,’ उनले थपे,’ टोली फरक स्तरमा पुगेको छ । नयाँ अध्याय सुरु भएको छ । विस्तारै टोलीले उच्च प्रदर्शन दिन थालेको छ ।’

पोचेटिनोले सात महिनाअघि बार्सिलोना सम्हालेका कोम्यानले आफ्नो क्षमता टोलीमा प्रयोग गरेको बताएका छन् । ‘उत्कृष्ट खेलाडीहरुबाट बलियो टोली तयार भएको छ,’ उनले भने, ‘उनीहरुलाई थाहा छ कसरी प्रतिस्पर्धा गर्नुपर्छ भन्ने । टोली जित्नका लागि तयार भएको छ । ठूला क्लबलाई कसरी जित्ने उनीहरु त्यसरी तयार भएका छन् । पिएसजी पनि त्यहि स्तरको टोली प्रतिस्पर्धा र जितका लागि तयार छ ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News