सूर्य नेपाल गल्फ टुर : भुवन र सञ्जय फाइनलमाकाठमाडौं, फागुन २५
भुवन नगरकोटी र सञ्जय लामा बुधबार रोयल नेपाल गल्फ क्लबमा भएको सूर्य नेपाल गल्फ टुर २०२१–२२ अन्तर्गत चौथो इभेन्ट सूर्य नेपाल एनपीजीए म्याच प्लेको फाइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

सेमिफाइनलमा शीर्ष प्रो भुवनले पाँचौं वरियताका धनबहादुर थापालाई ७ र ६ र चौथो वरियताका सञ्जयले तेस्रो वरियताका विकास अधिकारीलाई अन्तिम होलमा हराए । भुवन र सञ्जयले बिहीबार ३६ होलको फाइनल खेल्नेछन् भने धनले १८ होलको तेस्रो स्थानको खेलमा विकाससँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।

यसअघि क्वार्टरफाइनलमा भुवनले दिनेश प्रजापतिलाई १–अप, धनले रामे मगरलाई ४–३, सञ्जयले जयराम श्रेष्ठलाई ५–४ र विकासले दीपक मगरलाई १–अपले हराए ।

अर्डर अफ मेरिट अफ सूर्य नेपाल गल्फ टुर २०१८–१९ सिजनका शीर्ष १६ व्यावसायिक गल्फरहरू प्रतियोगितामा सहभागी हुन योग्य थिए । दोस्रो वरियताका शिवराम श्रेष्ठ र १४औं वरियताका दीपक आचार्यले १७औं वरियताका शिवकुमार माझी र १८औं वरियताका सचिन भट्टराईलाई ड्रमा स्थान दिन अनुमति दिएर प्रतियोगितामा भाग लिन सकेनन् ।

सूर्य नेपाल प्रालिको प्रायोजनमा नेपाल पीजीएले आयोजना गरेको प्रतियोगितामा रु दुई लाख नगद रहेको छ । शीर्ष चार पेशेवरहरूले क्रमशः ५०, ३०, २२ र १८ हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन्। क्वार्टरफाइनलमा पराजित हुने चार खेलाडीले जनही १० हजार रुपैयाँ पाउनेछन् भने पहिलो चरणमा पराजित हुने आठ खेलाडीले जनही ५ हजार रुपैयाँ पाउनेछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News