Deshko News
१८ आश्विन २०८०, बिहिबार

श्रीमतीले कुखुराको मासु पकाउन नमानेपछि श्रीमानले गरे आत्महत्या !एजेन्सी, जेठ १३ । उत्तर प्रदेशको झाँसीमा एउटा सानो कुरालाई लिएर आक्रोशित श्रीमानले आत्महत्या गरेका छन् । श्रीमानले कुखुराको मासु पकाउन भनेका थिए तर श्रीमतीले खाना तयार भएको भन्दै पकाउन मानिनन् । त्यसपछि श्रीमान्–श्रीमतीबीच झगडा भयो । आक्रोशित श्रीमानले झुण्डिएर आत्महत्या गरेका छन् । प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि पठाएको छ ।

यो घटना झाँसीको प्रेम नगर पुलिस स्टेशनसँग सम्बन्धित छ। यहाँ हंसरीका पवन शाक्य फर्निचर बनाउने काम गर्छन् । उनको ४ वर्षअघि प्रियंकासँग विवाह भएको थियो । विवाहपछि दुवैले एक छोरी जन्माए । बिहेपछि सबै ठीकठाक चलिरहेको थियो तर कहिलेकाहीँ श्रीमान श्रीमतीबीच झगडा हुन्थ्यो । झगडाको कारण पवनले मदिरा सेवन गरेका थिए ।

बिहीबार राती पवन कुखुराको मासु लिएर घर आए र श्रीमतीलाई पकाउन भने । श्रीमती प्रियंकाले पहिल्यै खाना पकाएकी थिइन् । पवनले कुखुराको मासु नै खाने कुरामा अडिग थिए । पवनले मासु बनाउन जिद्दी गर्न थालेपछि दुवैबीच झगडा भयो । झगडा कहिले कुटाकुटमा परिणत भयो थाहा भएन ।

पवनको कुटपिटबाट रिसाएकी श्रीमती प्रियंका अर्को कोठामा गएर सुतेकी थिइन् । पवनले अर्को कोठाको ढोका पनि भित्रबाट चुकुल लगाएका थिए । राति टेरेसमा सुतिरहेका दाजु कमलेश तल आएपछि पवनको कोठामा पटकपटक ढकढकाए तर पवनले कोठाको ढोका नखोलेको भन्दै छोरीलाई झ्यालबाट कोठा भित्र हेर्न पठाए ।

उनले आएर भनिन् काका झुण्डिएका छन् र कसैले जवाफ दिदैन। पवनलाई झुण्डिएको देखेपछि परिवारका सदस्यले प्रहरीलाई खबर गरेपछि प्रहरी आएर ढोका खोल्दा पवन झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको थियो । प्रहरीले पंचनामा भरेर पोस्टमार्टमका लागि पठाएको थियो ।

पवनको २ वर्षकी छोरी छिन् । पवनका बुवा रघुवीरको यसअघि नै निधन भइसकेको छ । तीन दाजुभाइ र एक बहिनीमध्ये पवन कान्छा थिए। उनको एक दाजु सेनामा छन् ।

प्रकाशित मिति: १३ जेष्ठ २०८०, शनिबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News