स‌ंशोधन प्रस्तावबाटै सहमति खोज्ने सरकारको तयारीकाठमाण्डौ, फागुन १६

सरकारले आजदेखि संविधान संशोधन विधेयक पारित गराउन पहल थाल्ने तयारी गरेको छ । आजदेखि पहल थाल्ने तयारी गरेको प्रधानमन्त्रीका प्रशासनिक सल्लाहकार नारायण दाहालले जानकारी दिए। विधेयकमा संशोधन दर्ता गर्ने या नगर्ने भन्ने विषयमा अन्तरिक विवादबीच संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले संशोधन हालेको छ ।

सरकारको प्रस्तावमा असन्तुष्टि जनाएको मोर्चा्भित्र पनि संशोधन दर्ता गर्ने वा नगर्नेमा विवाद थियो । संघीय समाजवादी फोरम र तराई मधेस सद्भावना पार्टीले संशोधन नराख्ने अडान लिएका थिए । तर मोर्चाले विधेयकमा संशोधन दर्ता गरेको छ । मधेसी मोर्चा्भित्रको असन्तुष्टिका विषयमा पनि एकदुई दिनमा छलफल गरिने सद्भावना पार्टीका महासचिव मनिषकुमार सुमनले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News