यी हुन् कांग्रेसले छानेका प्रदेश नं २ का उम्मेदवार, को–को छन् ? (हेर्नुहोस् सूची)



काठमाडौं, भदौ २०
प्रदेश नं २ मा असोज २ गते हुन गइरहेको स्थानीय तहको तेस्रो चरणको निर्वाचन का लागि नेपाली कांग्रेसले उम्मेदवार चयन गरेको छ । आठ जिल्ला रहेको प्रदेश नं २ का अधिकांश स्थानीय तहमा कांग्रेसले उम्मेदवार चयन गरेको हो ।

यस्ता छन् उम्मेद्वार

१. बारा

क्षेत्र नं. १

१           सिम्रौनगढ न.पा.      प्रमुख  विजयशंकर यादव

उपप्रमुख      रिताकुमारी देवी

२           पचरौटा न.पा.  प्रमुख  किशोरीप्रसाद यादव

उपप्रमुख      रंजुदेवी चौरसिया

३           आदर्श कोतवाल गा.पा. अध्यक्ष जवाहरप्रसाद साह कानु

उपाध्यक्ष      मिनादेवी यादव

क्षेत्र नं. २

१     कलैया उ.म.न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      रहिमा खातुन

२     महागढीमाई न.पा.     प्रमुख  उपेन्द्रप्रसाद यादव अहिर

उपप्रमुख      तारादेवी कानु

३     देवताल गा.पा. अध्यक्ष हरिलाल राय यादव (वच्चु वावा)

उपाध्यक्ष      लालमुनी देवी

४     सुवर्ण गा.पा.   अध्यक्ष राजेशप्रसाद यादव

उपाध्यक्ष      रामतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ३

१           फेटा गा.पा.    अध्यक्ष रुसतम अंसारी

उपाध्यक्ष      चन्दादेवी पाण्डे उपाध्याय

२     विश्रामपुर गा.पा.      अध्यक्ष किशोरी साह तुराहा

उपाध्यक्ष      अर्चना देवी

क्षेत्र नं. ४

१           जीतपुर सिमरा उ.म.न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     परवानीपुर गा.पा      अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      विन्दादेवी मण्डल

३     प्रसौनी गा.पा.  अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      इन्दु देवी साह

क्षेत्र नं. ५

१           कोल्हवी न.पा. प्रमुख  मुरलीधरप्रसाद चौधरी

उपप्रमुख      शुभद्रा धिमाल

२   करैयामाई गा.पा.      अध्यक्ष भुवनेश्वर धामी

उपाध्यक्ष      चित्ररेखा चौधरी

३     बारागढी गा.पा. अध्यक्ष देवदत्त बछारु थारु

उपाध्यक्ष      चन्द्रावती चौधरी

क्षेत्र नं. ६

१           निजगढ न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२. धनुषा

क्षेत्र नं. १

१           शहीदनगर न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      सुनिता कुमारी सिंह

२           कमला  न.पा. प्रमुख  विशेश्वर यादव

उपप्रमुख      शिला देवी मण्डल

३     जनकनन्दीनी गा.पा.   अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      भारती कार्की

क्षेत्र नं. २

१           विदेह न.पा.   प्रमुख  प्रेमचन्द्र झा

उपप्रमुख      रुवी देवी मण्डल

२           हंसुपुर न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३     औरही गा.पा.  अध्यक्ष ब्रहम्देव यादव

उपाध्यक्ष      मिरा देबी सहनी

क्षेत्र नं. ३

१     नगराईन न.पा. प्रमुख  परमेश्वर यादब

उपप्रमुख      रन्जुकुमारी साह

२     मुखियापट्टि मुसहरनिया गा.पा.      अध्यक्ष राम बाबु यादव

उपाध्यक्ष      –

३     धनौजी गा.पा. अध्यक्ष बद्रीनारायण सिंह

उपाध्यक्ष      रामवती मण्डल

क्षेत्र नं. ४

१     जनकपुर उ.म.न.पा.   प्रमुख  मनोजकुमार साह

उपप्रमुख      निलमकुमारी कर्ण

क्षेत्र नं. ५

१           मिथिला विहारी न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      ललिता साह

२     लक्ष्मीनिया गा.पा.     अध्यक्ष कुमार कान्त झा

उपाध्यक्ष      रामराजी यादव

३           क्षिरेश्वरनाथ न.पा.    प्रमुख  योगेन्द्र पंजियार

उपप्रमुख      रचना माथेमा

क्षेत्र नं. ६

१     धनुषाधाम न.पा.      प्रमुख  बालेश्वर मण्डल

उपप्रमुख      बिद्या देवी भुजेल

२     सबैला न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      बबिता देवी यादव

३     गणेशमान चारनाथ न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      तुल्सा पाण्डे पट्टेल

क्षेत्र नं. ७

१     मिथिला न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     बटेश्वर गा.पा. अध्यक्ष राम आशिष महतो

उपाध्यक्ष      जनारशी देवी यादव

३. महोत्तरी

क्षेत्र नं. १

१           वर्दिवास न.पा. प्रमुख  प्रहलाद क्षेत्री

उपप्रमुख      तारादेवी महतो

२     भँगाहा न.पा.

अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      शान्तिदेवी सिंह

क्षेत्र नं. २

१           लोहरपट्टि न.पा.     अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      –

२     बलवा न.पा.   अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      –

क्षेत्र नं. ३

१           जलेश्वर न.पा. प्रमुख  अशोक कुमार साह

उपप्रमुख      अनिता देवी शर्मा

२     मटिहानी न.पा. प्रमुख  जयकुमार चौधरी

उपप्रमुख      जुमैदा खातुन

३     पिपरा गा.पा.  अध्यक्ष राधारमण मिश्र

उपाध्यक्ष      रामवतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ४

१     मनरा न.पा.   प्रमुख  किशोर कुमार सिंह (प्रितम)

उपप्रमुख      आशादेवी सिंह

२     महोत्तरी गा.पा. अध्यक्ष सुशील झा

उपाध्यक्ष      श्यामादेवी पासवान

३     एकडारा गा.पा. अध्यक्ष मनोजकुमार झा

उपाध्यक्ष      जानकी देवी

क्षेत्र नं. ५

१     रामगोपालपुर न.पा.    प्रमुख  राजाराम यादव

उपप्रमुख      पुस्पादेवी कुशवहा

२     साम्सी गा.पा.  अध्यक्ष रंकिब शेष

उपाध्यक्ष      –

३     सोनमा गा.पा.  अध्यक्ष नवलकिशोर राय

उपाध्यक्ष      उर्मिला देवी राउत

क्षेत्र नं. ६

१     गौशाला न.पा.  प्रमुख  मनुप्रसाद अधिकारी

उपप्रमुख      सुशीला देवी कुशवाह

२     औरही न.पा.   प्रमुख  सुनीलकुमार यादव

उपप्रमुख      रेणुका कुमारी यादव

४. पर्सा

क्षेत्र नं. १

१           वीरगञ्ज म.न.पा.     प्रमुख  अजयकुमार द्विवेदी

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ३

१           बहुदरमाई न.पा.      प्रमुख  जितेन्द्र साह तेली

उपप्रमुख      –

२     पर्सागढी न.पा. प्रमुख  लोकनारायण यादव

उपप्रमुख      पचियादेवी थरुनी

३     विन्दवासिनी गा.पा.   अध्यक्ष चन्द्रकिशोर प्रसाद वरई

उपाध्यक्ष      किरण देवी गुप्ता

क्षेत्र नं. ४

१           पोखरीया न.पा. प्रमुख  रामेश्वरप्रसाद रौनियार

उपप्रमुख      रेहाना खातुन

२           पकहामैनपुर गा.पा.    अध्यक्ष हरि चौहान

उपाध्यक्ष      कुमारी अन्नपूर्ण अधिकारी

३           सखुवा प्रर्सौनी गा.पा.  अध्यक्ष साविर हुसेन

उपाध्यक्ष      पुष्पा चौधरी

४           पर्टेवा सुगौली गा.पा.   अध्यक्ष दिनेशकुमार चौधरी

उपाध्यक्ष      ममता महतो

छ           कालिकामाइ गा.पा.    अध्यक्ष राजेन्द्रकुमार कुर्मी

उपाध्यक्ष      –

क्षेत्र नं. ५

१           ठोरी  गा.पा.   अध्यक्ष जरीलाल थिङ्ग लामा

उपाध्यक्ष      गितादेवी विष्ट

२           जगरनाथपुर गा.पा.    अध्यक्ष श्रीकान्त प्रसाद यादव

उपाध्यक्ष      मैमुल नेशा

३           धोविनी गा.पा. अध्यक्ष सुरेशप्रसाद कुर्मी

उपाध्यक्ष      मन्जु देवी

४           छिपहरमाई गा.पा.     अध्यक्ष रामेश्वर महतो केवट

उपाध्यक्ष      शैलदेवी राजपुत

५           जिरा भवानी गा.पा.   अध्यक्ष महादेव प्रसाद महतो

उपाध्यक्ष      –

५. रौतहट

क्षेत्र नं. १

१           गौर न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           राजदेवी न.पा. प्रमुख  धिरेन्द्रकुमार सिंह

उपप्रमुख      –

३           दुर्गा भगवती गा.पा.   प्रमुख  अरुण साह

उपप्रमुख      हेमा झा

४           यमुनामाई गा.पा.     प्रमुख  श्रीराम राय यादव

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. २

१           इस्नाथ न.पा. प्रमुख  कौशिल्या देवी

उपप्रमुख      शेषकलाम हुसैन

२           परोहा न.पा.   प्रमुख  शेष वकिल

उपप्रमुख      सुगन्धी गिरी

३           राजपुर न.पा. प्रमुख  मो. सकिल अख्तर

उपप्रमुख      जफिरा खातुन

क्षेत्र नं. ३

१           देवाही गोनाई न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           वौधिमाई न.पा.       प्रमुख  नवल किशोर साह

उपप्रमुख      किरणकुमारी पट्टेल

३           मौलापुर न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ४

१           गरुडा न.पा.   प्रमुख  सुनिलकुमार यादव

उपप्रमुख      रंगीलाकुमारी जयसवाल

२           माधव नारायण न.पा. प्रमुख  शंकर यादव

उपप्रमुख      –

३           गढीमाई न.पा. प्रमुख  श्यामप्रसाद यादव

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ५

१           गुजरा न.पा.   प्रमुख  शेष दाउँद

उपप्रमुख      रत्ना लामा

२           कटहरिया न.पा.      प्रमुख  अजय प्रकाश

उपप्रमुख      प्रमिला कुशवाह

३           फतुवा विजयपुर न.पा  प्रमुख  गोपालप्रसाद यादव

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ६

१           चन्दपुर न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           वृन्दावन न.पा.       प्रमुख  रामस्नेही राय यादव

उपप्रमुख      नुर जाहान

६. सप्तरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. १

१           कंचनरुप न.पा.       प्रमुख  –

उपप्रमुख      निरु पोखरेल

२           कृष्णासवरन गा.पा.    अध्यक्ष परशुराम चौधरी

उपाध्यक्ष      मिना चौधरी

३           सप्तकोशी गा.पा.     अध्यक्ष कृष्णप्रसाद ढकाल

उपाध्यक्ष      रिता कुमारी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. २

१     हनुमाननगर कङ्कालिनी न.पा. प्रमुख  सरोज विराजी

उपप्रमुख      राजश्री देवी यादव

२     महादेवा गा.पा. अध्यक्ष गजेन्द्र मण्डल

उपाध्यक्ष      संगिताकुमारी यादव

३     तिरुहुत गा.पा. अध्यक्ष देवनारायण गोइत

उपाध्यक्ष      गितादेवी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ३

१     राजविराज न.पा.      प्रमुख  ध्रुव देव

उपप्रमुख      सुशीलाकुमारी यादव

२     तिलाठी कोइलाडी गा.पा.      अध्यक्ष अरुणकुमार मण्डल

उपाध्यक्ष      अडहुुलदेवी मण्डल

३     विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष निलाम्वर यादव

उपाध्यक्ष      जन्जीराकुमारी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ४

१     डाक्नेश्वरी न.पा.      प्रमुख  नारायण यादव

उपप्रमुख      सखिना खातुन

२     वेलहीचपेना गा.पा.    अध्यक्ष परमानन्द यादव

उपाध्यक्ष      पुष्पमाला कुमारी

३     छिन्नमस्ता गा.पा.    अध्यक्ष कुलानन्द यादव

उपाध्यक्ष      सहिदा खातुन

निर्वाचन क्षेत्र नं. ५

१     खड्क न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     शम्भुनाथ न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३     सुरुङ्गा न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      सुस्मा चौधरी

४     रुपनी गा.पा.   अध्यक्ष रामनारायण इसर

उपाध्यक्ष      भोलेश्वरी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. ६

१     वोदेवरसाइन न.पा.    प्रमुख  करमैत यादव

उपप्रमुख      उर्मिलादेवी साह

२     वलान–विहुन गा.पा.   अध्यक्ष जितेन्द्रकुमार यादव

उपाध्यक्ष      अनिता देवी साह

७. सर्लाही

क्षेत्र नं. १

१           ईश्वरपुर न.पा. प्रमुख  प्रमोद बराल

उपप्रमुख      अनिता चौधरी

२           लालवन्दी न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. २

१           हरिपुर न.पा.   प्रमुख  उदयनारायण चौधरी

उपप्रमुख      पानो देवी साह

२           हरिवन न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३           कविलासी न.पा.      प्रमुख  राजकुमार शाह

उपप्रमुख      राजकलीदेवी

क्षेत्र नं. ३

१           वरहथवा न.पा. प्रमुख  निरंजनप्रसाद दास

उपप्रमुख      यशोधा चालिसे

२           बागमती न.पा. प्रमुख  कृष्णराज रायमाझी

उपप्रमुख      शान्तिदेवी महतो

३           बसवरिया गा.पा.      अध्यक्ष राम अयोध्या यादव

उपाध्यक्ष      रामदुलारी देवी

क्षेत्र नं. ४

१           मलंगवा न.पा.  प्रमुख  निरसल साह

उपप्रमुख      शान्ति भन्ने शवनम मिकरानी

२           हरिपूर्वा न.पा. प्रमुख  सियाराम राय

उपप्रमुख      चन्द्रकला देवी

३           चन्द्रनगर गा.पा.      अध्यक्ष श्यामप्रसाद सिंह

८. सिरहा

लहान न.पा. प्रमुख – उपप्रमुख पुनम चौधरी

लक्ष्मीपुर पतारी गा.पा. अध्यक्ष चतुरानन्द ठाकुर उपाध्यक्ष अमरकला यादव

भगवानपुर गा.पा. अध्यक्ष मिरा देवी यादव उपाध्यक्ष कृष्णकुमार यादव

बरियारपट्टी गा.पा. अध्यक्ष –  उपाध्यक्ष –

नवराजपुर गा.पा. अध्यक्ष विश्वमोहन यादव उपाध्यक्ष शोभाकुमारी यादव

सखुवानान्कारकट्टी गा.पा. अध्यक्ष बालकृष्ण यादव उपाध्यक्ष सुनैनादेवी यादव

सिरहा न.पा. प्रमुख डा. शुभाषचन्द्र यादव उपप्रमुख श्यामादेवी गुप्ता

कमलापुरीद्द औरही गा.पा. अध्यक्ष – उपाध्यक्ष –

धनगढीमाई न.पा. प्रमुख पंचलाल महतो उपप्रमुख –

सुखीपुर गा.पा. अध्यक्ष रामकुमार यादव (वावा) उपाध्यक्ष सुभद्रा देवी चौधरी (सुडी)

अर्नमा गा.पा. अध्यक्ष रामअधिन यादव उपाध्यक्ष शोभा कुमारी पाल

गोलबजार न.पा. प्रमुख – उपप्रमुख –

मिर्चैयाँ न.पा. प्रमुख – उपप्रमुख –

कर्जन्हा न.पा. अध्यक्ष – उपाध्यक्ष

कल्याणपुर न.पा. प्रमुख सुर्यनाथ मण्डल उपप्रमुख रोहनी कुमारी यादव

विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष रामचन्द्र यादव उपाध्यक्ष सरिता देवी महतो

नरहा गा.पा. अध्यक्ष कौशल मण्डल उपाध्यक्ष गितादेवी यादव

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News