सुनको मूल्य आज घट्यो, कतिमा झर्यो ? हेर्नुहोस्काठमाडौं, जेठ २८
नेपाली बजारमा केही दिनदेखि लगातार रुपमा बढ्दै गएको सुनको मूल्य आज भने केही घटेको छ । आज सुन तोलामा एक सय रुपैयाँ घट्दै प्रतितोला ५८ हजार पाँच सय रुपैयाँमा झरेको छ । सुन हिजो प्रतितोला ५८ हजार ६ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो ।

सुनको मूल्य घट्दै गर्दा चाँदीको मूल्य भने बढेको छ । आज पनि चाँदी तोलामा पाँच रुपैयाँ बढ्दै प्रतितोला सात सय ८५ रुपैयाँ पुगेको छ । चाँदी हिजो प्रतितोला सात सय ८० रुपैयाँमा कारोबार भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः deshkonews[email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News