उर्लाबारी नगरपालिकाको प्रशासकीय अधिकृतमा कोइरालामोरङ, साउन २८

मोरङको उर्लाबारी नगरपालिकामा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतका रुपमा विष्णुप्रसाद कोइराला आउनुभएको छ ।  ओखलढुङ्गा जिल्ला समन्वय समितिको कार्यालयबाट सरुवा भएर उहाँ उर्लाबारी नगरपालिका आउनुभएको हो । कोेइराला आज उर्लाबारी नगरपालिकामा हाजिर हुनभएको छ ।

उहाँलाई उर्लाबारी नगरपालिकाका प्रमुख खड्ग फागो र कर्मचारीहरुले स्वागत गर्नुभएको थियो । २०६३ सालमा शाखा अधिकृतबाट सरकारी सेवामा प्रवेश गर्नुभएका कोइराला २०६८ सालमा आन्तरिक प्रतिस्पर्धाबाट उपसचिव हुनुभएको थियो । विगतमा अछाम र रसुवाको स्थानीय विकास अधिकारी भइसक्नुभएका कोइरालाले धरान, जनकपुर र विरगञ्ज उपमहानगरपालिकामा पनि प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको जिम्मेवारी सम्हालिसक्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News