वडा कार्यलय सार्न माग गर्दै तालाबन्दीउदयपुर ।वडा कार्यालय नसारेको भन्दै उदयपुरको बेलका नगरपालिका वडा नं. १ को कार्यालयमा स्थानीयले तालाबन्दी गरेका छन् ।वडा कार्यालय अपायक ठाउमा भएको भन्दै स्थानीयले तालाबन्दी गरेका हुन् ।

गतबर्ष भएको नगरसभामा भालमन्दी भन्ने ठाउँमा वडा कार्यालय सार्ने निर्णय भएपनि वडाध्यक्ष दिनेश्वर प्रसाद चौधरीले सार्न नमानेपछि स्थानीयले तालाबन्दि गरेका हुन् ।

स्थानीयले कार्यालय नसारेसम्म तालाबन्दी नखोल्ने अडान लिएका छन् ।वेलका नगरपालिकाका मेयर दुर्गाकुमार थापाले संघर्ष समितिलाई तालाखोली वार्तामा बस्न आग्रह गरेका छन् । उनले नगरसभाले निर्णय गरेकै स्थानबाट अब कार्यसञ्चालन हुने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News