अमेरिकी राष्ट्रपति आकस्मिक इराकमाएजेन्सी, पुस १२

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प अचानक इराक पुगेका छन् । क्रिसमसको दिन अबेर राति उनी इराक पुगेर त्यहाँ रहेका अमेरिकी सैनिकलाई क्रिसमसको शुभकामना दिएका थिए ।

उनीसँगै प्रथम महिला मेलानिया ट्रम्प र राष्ट्रिय सुरक्षा सल्लाहकार जोन बोल्टनपनि थिए । उनले त्यहाँ रहेका आफ्ना सैनिक अधिकारीहरुसँग कुरा गर्दै इराकबाट अमेरिकी सेना फिर्ता गर्ने कुनै योजना नरहेको बताए । उनले सिरियाबाट अमेरिकी सेना फिर्ता गर्ने प्रसंगको भने बचाव गरेका थिए ।

उनी एयरफोर्स वन बिमानमा चढेर इराकको राजधानी बग्दादको पश्चिममा रहेको अल असद एयरबेसमा ओर्लिएका थिए । उनी तीन घण्टा सम्म सैनिकहरुसँगको भलाकुसारीमा सामेल भए । उनले सैनिकहरुलाई अटोग्राफ दिनुका साथै सेल्फीपनि खिचेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News